سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار می گردد

332500.mp3 سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار می گردد

سی‌ و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «بخوانیم و بسازیم» از ۱9 تا ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مصلی امام خمینی (ره) و همزمان به‌صورت مجازی در ketab.ir برگزار خواهد شد.

به گزارش ایرنا، سعید مجیدی با اشاره به حوزه‌های اصلی فعالیت‌های کمیته فعالیت‌های فرهنگی سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران،، بیان کرد: بخش اول فعالیت‌های این کمیته حوزه‌ فعالیت‌های علمی است که جنبه ترویجی کتاب محور دارد و جزو پرسابقه‌ترین فعالیت‌های این کمیته در نمایشگاه است. در این دوره از نمایشگاه برای سراهای کوشک کتاب، گوشه نقد، کتاب آرا، جوایز ادبی، اهل قلم کودک و نوجوان، ناشران آموزشی و ناشران دانشگاهی نشست‌هایی پیش‌بینی شده که جنبه نخبگانی و عمومی دارد.

مدیر کمیته فعالیت‌های فرهنگی بیان کرد: یکی از تفاوت‌های فرهنگی این دوره از نمایشگاه با سال گذشته انجام فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی با محوریت خانواده و جوانی جمعیت است. همچنین متناسب با شعار نمایشگاه «بخوانیم و بسازیم» برنامه‌هایی در کوشک کتاب و در سالن کودک و نوجوان طراحی شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد نمایشگاه به وب سایت https://tibf.ir/fa/ مراجعه فرمایید.

شما می توانید با تکمیل فرم "درخواست کتاب"، منابع مورد نیاز خود را جهت خرید از نمایشگاه به کتابخانه مرکزی پیشنهاد دهید تا پس از بررسی در کمیته انتخاب، درصورت امکان تهیه شده و در دسترس کاربران قرار گیرد.

بخوانیم وبسازیم
:
کلیدواژه ها
{author_name}
Authors picture :

زینب اردلانی
عکاس

زینب اردلانی

Template settings