• 1402/03/30 - 10:25
  • - تعداد بازدید: 24
  • - تعداد بازدید کنندگان: 22
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

نخستین همایش علمی با موضوع خدمات کتابخانه های پزشکی در آبان ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد

19018.mp3 نخستین همایش علمی با موضوع خدمات کتابخانه های پزشکی در آبان ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد

به گزارش روابط عمومی انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی ایران؛ جلسه فوق العاده هیئت مدیره انجمن روز چهارشنبه مورخ ۳۱ خردادماه ۱۴۰۲ به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار گردید. در این جلسه که بلافاصله پس از جلسه ی حضوری هیئت بورد رشته کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی در وزارت بهداشت برگزار گردید، برخی اعضای هیئت بورد نیز حضور داشتند.

دکتر فاطمه شیخ شعاعی، سرپرست مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت و نایب رئیس انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی در خصوص همایش ملی کتابداران و اطلاع رسانان سلامت که در آبان ماه توسط وزارت بهداشت برگزار می شود توضیحاتی ارائه کردند و بر عزم مرکز توسعه وزارت بر برگزاری همایش عملی در کنار این همایش حرفه ای تاکید کرد.

دکتر حسین بیدختی ریاست انجمن، به جلسه ی مشترک روز دوشنبه مورخ ۲۹ خرداد ۱۴۰۲ با حضور خانم دکتر شیخ شعاعی و آقای دکتر محمدی از مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت و آقای دکتر حسن پور مدیر اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران،  اشاره و در خصوص برخی توافقات صورت گرفته در این جلسه توضیحاتی ارائه نمود.

طبق توافق بعمل آمده و براساس مصوبات جلسه فوق العاده هیئت مدیره انجمن، همایش علمی با موضوع طراحی و توسعه خدمات کتابخانه های پزشکی: الگوها، تجربه ها و ایده ها به مدت دو روز در آبان ماه ۱۴۰۲ توسط معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و با همکاری انجمن علمی کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی ایران و دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد. از آنجایی که انجمن مسئولیت علمی این همایش را عهده دار خواهد بود، در خصوص عنوان و محورهای همایش با حضور اعضای هیئت مدیره انجمن و برخی از اعضای هیئت بورد بحث و بررسی صورت گرفت و مقرر گردید طی روزهای آتی اطلاع رسانی گسترده در خصوص عنوان و محورهای همایش صورت گیرد.

*برگرفته از وبسایت انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی پزشکی ایران

  • گروه اخبار :
  • کد خبر : 19018
:
کلیدواژه ها
زینب اردلانی
خبرنگار

زینب اردلانی

نظرات

0 کامنت برای این مطلب وجود دارد

کامنت

Template settings